GREEN 26 – Gala finałowa XVI edycji Dnia Przedsiębiorczości

Nr szybkiej informacji: 
215
Adresat: 
Dyrektorzy, nauczyciele zwłaszcza PP, przedmiotów ekonomicznych, specjaliści
Informacja o wydarzeniu: 

 

GREEN 26 – Gala finałowa
XVI edycji Dnia Przedsiębiorczości
 
W imieniu Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz XXVI Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Łodzi serdecznie zapraszamy do udziału w podsumowaniu XVI edycji całorocznego projektu edukacyjnego GREEN 26 organizowanego przez uczniów liceum. Celem tego przedsięwzięcia było wdrażanie do praktyki edukacyjnej metody projektu, w obszarze edukacji ekonomicznej, przedsiębiorczej i doradztwa zawodowego w mijającym roku szkolnym 2021/22. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były postawy proekologiczne na rzecz środowiska i społeczności szkolnej.
 
Podczas uroczystości zostaną ogłoszone wyniki głosowania uczniów dotyczące Budżetu Deliberacyjnego, który został wdrożony w szkole w tym roku szkolnym.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Galę finałową, która odbędzie się 1 czerwca 2022 roku w XXVI Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi przy ul. Wileńskiej 22 A. Rozpoczęcie o godz. 11:00.
 
Więcej szczegółowych informacji można uzyskać od konsultantki ŁCDNiKP Małgorzaty Bartosiak-Sikorzyńskiej pod adresem: m.bartosiak@lcdnik.elodz.edu.pl
 
Opracowała:
Małgorzata Bartosiak-Sikorzyńska
konsultant ŁCDNiKP
 
Planowany termin zajęć:: 
1.06.2022
Organizator: 
Małgorzata Bartosiak-Sikorzyńska